€ 19,99
Kies voor dit bruin vintage leren mapje met RFID* bescherming voor pasjes die je altijd bij de hand moet hebben.
Specificaties
– Leren mapje voor betaalpassen, ID-kaart, ANWB pasje, klantenkaarten, airmiles pasje, e.d.
– Fraai Design
– Ruimte voor 24 pasjes
– Met buitensluiting en dubbele drukknop
– Handig in gebruik
Afmetingen mapje voor pasjes: LxBxH 1.5 cm. x 10.5 cm. x 7.8 cm.
*RFID: is de afkorting van Radio Frequency Identification, een techniek om via radiostraling objecten te identificeren. Aangezien radiostralen door verpakkingen, textiel, hout, glas en muren heen gaan en grote afstanden kunnen overbruggen, kan men met RFID-techniek dus objecten identificeren zonder dat deze in het zicht zijn.
Nu gebruikt men een folie die maximale bescherming biedt tegen relevante frequenties (van 100 kHz tot 4 GHz, dit betekent lage, hoge en ultrahoge frequentie bereik) en als gevolg van een frequentie verschuiving verstoort men elke radiocommunicatie, met deze RFID protectie kunnen uw pasjes (bijvoorbeeld de OV-chipkaart) niet uitgelezen worden.
Uitverkocht
Een mooie leren opbergmapje van het merk HillBurry voor het opbergen van al uw pasjes. Het bevat insteekhoezen van doorzichtig plastic waardoor u in dit etui meerdere betaalpassen kunt opbergen.
Gewicht | 79 g |
---|---|
Afmetingen | 1.5 × 10.5 × 7.8 cm |
EAN nummer | |
Kleur | |
Merk | |
materiaal | |
Aantal pasjes |
€ 9,99
€ 9,99
© LeonDesign
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.